YetiPay - strona główna

Zalety YetiPay

YetiPay to najszybszy i najbardziej komfortowy sposób płacenia w sieci. Zapomnij o trudnych i długotrwałych przelewach bankowych. Nie musisz też wysyłać drogich SMS-ów, które wymagają wpisywania kodów dla każdej transakcji.

Kupuj szybko

Korzystając z konta YetiPay dokonujesz płatności on-line w kilka sekund. Wystarczy, że wybierzesz produkt i potwierdzisz transakcję – to tylko dwa kliknięcia.

Płać wygodnie

Nie musisz w każdym sklepie internetowym wypełniać formularzy rejestracyjnych i pamiętać zawiłych haseł do kont bankowych. Aby wygodnie dokonywać płatności w różnych miejscach w sieci, wystarczy raz zalogować się do konta YetiPay i mieć tam zgromadzone środki.

Kupuj na skróty

Okno potwierdzenia transakcji YetiPay otwiera się w witrynie sklepu internetowego, tuż przy wybranym produkcie. Nie musisz opuszczać strony sklepu, aby zrealizować płatność - po prostu płacisz tam gdzie sprzedawany jest produkt.

Nie czekaj na wysyłkę

Przelew z konta YetiPay jest realizowany w czasie rzeczywistym, więc sprzedawca dostaje Twoje pieniądze natychmiast po tym, jak zatwierdzisz transakcję. Jeżeli płacisz z YetiPay za produkty lub usługi cyfrowe (pliki muzyczne, e-booki, gry on-line) masz do nich błyskawiczny dostęp.

Pozostań anonimowy

YetiPay nie udostępnia Twoich danych sprzedającym. Twoje dane osobowe oraz finansowe są w pełni bezpieczne i znane tylko YetiPay. Zapoznaj się z Polityką Cookies YetiPay

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)