YetiPay - strona główna

Dla kogo YetiPay?

YetiPay to nowoczesny system mikropłatności stworzony dla biznesu internetowego. To doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zaoferować swoim Użytkownikom możliwość dokonywania szybkich i wygodnych zakupów.

Dla sprzedających produkty cyfrowe

YetiPay jest idealny do płacenia za kontent elektroniczny, do którego Użytkownik chce mieć dostęp natychmiast, np.: artykuły prasowe, pliki muzyczne, e-booki, gadżety na telefon czy gry on-line. Używając portfela YetiPay, Użytkownik płaci za pomocą dwóch kliknięć.
Autoryzacja odbywa się w czasie rzeczywistym, więc możesz zrealizować zamówienie Użytkownika bezpośrednio po zatwierdzeniu przez niego transakcji.

Dla posiadających produkty o niskiej cenie

Z YetiPay możesz efektywnie sprzedawać produkty już od 0,02 zł. Swobodne kształtowanie polityki cenowej jest możliwe dzięki procentowo określonej prowizji i braku stałych kosztów transakcji.

Dla chcących sprzedawać bez koszyka

Każdy dodatkowy krok na ścieżce zakupowej jest dla Użytkownika utrudnieniem i może skutkować porzuceniem transakcji. YetiPay umożliwia skrócenie ścieżki zakupowej do minimum. Opcja płatności YetiPay może być umieszczona bezpośrednio przy produkcie, co jest doskonałym sposobem na sprzedaż produktów niewymagających fizycznej dostawy. Klikając przycisk „płacę z YetiPay” Użytkownik kupuje produkt w kilka sekund, bez opuszczania witryny Twojego sklepu i bez konieczności wypełniania formularzy rejestracyjnych.

Dla respektujących prywatność Użytkownika

Brak odpowiednich narzędzi płatniczych utrudnia zapewnienie anonimowości Twoim Użytkownikom. Płacąc z YetiPay Użytkownik nigdy nie ujawnia swoich danych osobowych, ani numerów rachunków bankowych.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)