YetiPay - strona główna

Dla Biznesu

System YetiPay służy do akceptowania i obsługi mikropłatności w serwisie internetowym. Usługa jest adresowana do sprzedających produkty i usługi on-line, m.in.: pliki muzyczne, e-wydania prasy, e-booki, gry on-line, gadżety na komórkę, czy dostęp do treści Premium.

Im dłuższa i bardziej skomplikowana ścieżka zakupu, tym większe ryzyko porzucenia transakcji przez Użytkowników odwiedzających sklep internetowy. W przypadku zakupu produktów, które nie wymagają fizycznej dostawy, wypełnianie formularzy rejestracyjnych jest z punktu widzenia realizacji zamówienia całkowicie zbędne. Do finalizacji transakcji zniechęca również konieczność każdorazowego logowania do systemu bankowego w celu dokonania płatności, co często wiąże się z oderwaniem Użytkownika od korzystania z kontentu.

Wdrożenie systemu YetiPay pozwala na optymalizację ścieżki zakupu w serwisie internetowym. Promowany model sprzedaży on-line, jest oparty na błyskawicznych płatnościach realizowanych bezpośrednio na stronie sprzedającego, z poziomu widoku kupowanego produktu. Filozofia płatności zawarta w haśle „Klik, klik – kupione” dotyczy zakupu bez rejestracji w serwisie internetowym i opcji koszyka, z natychmiastową autoryzacją transakcji oraz automatycznym dostępem do zamówienia.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)