YetiPay - strona główna

YetiPay dla blogerów

Piszesz bloga lub zajmujesz się inną twórczością Internetową? Z YetiPay w łatwy sposób umożliwisz przesyłanie szybkich darowizn swoim fanom lub użytkownikom.

Uznanie fanów

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową lub bloga i chcesz, aby praca poświęcona na jej prowadzenie przekładała się na realne zarobki – możesz zacząć przyjmować darowizny poprzez mikropłatności YetiPay. Wystarczy, że wkleisz prosty kod HTML na Twoją stroną internetową i umieścisz przycisk „doceń z Yeti” przy treściach, które publikujesz. Użytkownik, spędzając czas na Twojej stronie, będzie mógł w prosty sposób docenić Twoją pracę i zasilić Twoje konto pieniędzmi. To najprostszy i najbardziej namacalny dowód uznania od Twoich fanów.

Symboliczne darowizny

Oferując użytkownikom proste narzędzie do dokonania wpłat, możesz zdobyć fundusze na rozwój Twojego serwisu, tak by działać jeszcze prężniej i stale się rozwijać. Z pewnością wielu użytkowników, którzy na co dzień korzystają z Twojej twórczości, chciałaby Ci się jakoś zrewanżować. Z YetiPay w naturalny sposób mogą przekazywać małe kwoty pieniędzy wprost na Twoje konto – dokładnie tak jakby stawiali Ci filiżankę kawy. Kliknięcie w przycisk „doceń z Yeti” pozwala użytkownikowi w kilka sekund przekazać dowolną kwotę pieniędzy – już od 2 groszy.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Mamy 2017! Najwyższy czas zaktualizować tę 16-letnią przeglądarkę ;)