YetiPay - strona główna

Bezpieczne konto YetiPay

Konto YetiPay jest idealne do bezpiecznych i szybkich płatności w sieci. Zostało stworzone z myślą o Użytkownikach, dla których ważne jest bezpieczeństwo wykonywanych transakcji on-line.

Tylko do wysokości doładowania

Konto YetiPay jest oparte na koncepcji elektronicznego portfela, do którego Użytkownik wpłaca określoną sumę pieniędzy, a później dysponuje nią, dokonując kolejnych płatności w serwisach internetowych. Wszystkie transakcje realizowane przez Użytkownika za pomocą konta YetiPay, ograniczają się wyłącznie do kwoty, którą zostało doładowane konto.

Bez ryzyka kradzieży danych

Korzystając z konta YetiPay do płacenia w sieci, Użytkownik nie ujawnia nikomu swoich danych osobowych ani numeru rachunku bankowego. Możliwość dokonania anonimowej transakcji eliminuje ryzyko kradzieży danych i bezprawnego ich wykorzystania.

Bezpośrednio do sprzedawcy

Wybierając sposób płatności YetiPay, Użytkownik dokonuje transakcji na stronie sprzedającego, w oknie umieszczonym tuż przy kupowanym produkcie. Okno transakcji zawiera wypełnione dane sprzedającego oraz kwotę jaką ma zostać obciążone konto YetiPay Użytkownika. Klikając „zatwierdź transakcję” Użytkownik wysyła pieniądze bezpośrednio do sprzedającego . Nie ma możliwości popełnienia błędu w adresie czy numerze konta sprzedającego lub przesłania mu niewłaściwej kwoty pieniędzy.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)