YetiPay - strona główna

Przelewy między znajomymi

Nareszcie skończą się czasy kłopotliwych rozliczeń za kawę czy taksówkę. YetiPay pozwala na szybkie rozliczenia bezgotówkowe między znajomymi. Zaloguj się do konta YetiPay i bezpłatnie przelej znajomemu dowolną kwotę.

Wyślij bezpłatny i szybki przelew do znajomego

Wpisz numer telefonu lub adres e-mail znajomego oraz kwotę przelewu. Uzupełnij pole „tytuł przelewu” i zatwierdź transakcję.

  • Jeżeli znajomy jest użytkownikiem YetiPay, pieniądze natychmiast zostaną zaksięgowane na jego koncie YetiPay. Znajomy od razu będzie mógł skorzystać z płatności od Ciebie.
  • Jeżeli znajomy nie ma swojego konta YetiPay, na podany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego otrzyma informację o tym, że przelałeś mu środki płatnicze. Aby skorzystać z pieniędzy od Ciebie znajomy musi się zarejestrować w YetiPay. Jeżeli znajomy nie zrobi tego w ciągu 3 dni, pieniądze wrócą do Ciebie.

Dostałeś e-mail lub SMS z informacją, że znajomy wysłał Ci pieniądze?

  • Jeżeli posiadasz konto YetiPay, zaloguj się i korzystaj z przelanych pieniędzy. Przyjęcie płatności od znajomego jest bezpłatne.
  • Jeżeli nie masz jeszcze własnego konta YetiPay - nie przejmuj się. Bezpłatnie zarejestruj się na www.yetipay.pl i załóż konto. Po aktywacji konta YetiPay otrzymasz dostęp do przelanych pieniędzy. Jeżeli nie zarejestrujesz się w ciągu 3 dni, pieniądze wrócą do znajomego.

Zaproś znajomych do YetiPay

Poinformuj znajomego jak wygodnie i szybko można teraz przesyłać płatności w sieci. Dobrym sposobem na zaproszenie znajomego do YetiPay jest wykonanie małego przelewu z Twojego konta YetiPay na jego adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Prześlij znajomemu drobną kwotę, np. kilka groszy - YetiPay wyśle mu e-mail lub SMS z informacją, jak ma skorzystać z przesłanych przez Ciebie środków.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)