YetiPay - strona główna

Bezpieczna sprzedaż z YetiPay

Bezpieczny przebieg transakcji jest priorytetem dla systemu płatności YetiPay.
Transmisja danych, proces autoryzacji transakcji i identyfikacji Użytkowników podlegają ochronie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, systemów antyfraudowych oraz procedur wewnętrznych.

Weryfikacja Użytkowników

YetiPay jest zobowiązana do weryfikacji danych Użytkowników w sytuacjach określonych w regulaminie usługi i przechowywania historii transakcji wraz z informacjami o jej uczestnikach.

Monitoring transakcji

System płatności YetiPay stale monitoruje wszystkie transakcje niezależnie od ich wartości. Stosuje również zaawansowaną kontrolę transakcji podejrzanych w zakresie prania brudnych pieniędzy i sponsorowania terroryzmu.

Szyfrowanie komunikacji

Logo DigiCert GeoTrust Każda transmisja danych pomiędzy Użytkownikiem a serwerem YetiPay jest szyfrowana z zastosowaniem certyfikatów SSL GeoTrust. SSL zapewnia poufność i integralność przesyłanych danych. Nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny stosującej protokół SSL. Rozwiązanie zabezpiecza przed próbami wyłudzeń danych i informacji, na podstawie których osoby niepowołane mogłyby dokonywać nieuprawnionych transakcji finansowych.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)