YetiPay - strona główna

Jak przyjmować darowizny?

Przyjmowanie wpłat od darczyńców jest bardzo proste i opiera się wyłącznie na założeniu konta donacyjnego YetiPay, wygenerowaniu odpowiedniego przycisku i umieszczeniu go w serwisie.

Załóż konto donacyjne YetiPay

Zarejestruj się na stronie https://www.yetipay.pl/darowizny/user/register-user.html i załóż bezpłatne konto donacyjne. Wybierz rodzaj konta (konto dla osoby fizycznej lub konto dla stowarzyszenia/fundacji).

Aktywuj konto

Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji. Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojego konta donacyjnego przez zasilenie go dowolna kwotą. Wykonaj przelew bankowy na numer rachunku swojego konta donacyjnego YetiPay. Jeżeli dane będą się zgadzać z danymi podanymi podczas rejestracji, będziesz mógł przyjmować darowizny.

Wygeneruj przycisk

Dostępne są dwa rodzaje przycisków: „podaruj z Yeti” oraz „doceń z Yeti”. Utworzenie przycisku trwa kilka minut i jest bardzo łatwe - nie wymaga znajomości programowania. Wystarczy skopiować prosty kod HTML i wkleić go na stronę własnego serwisu. Określ czy Internauci sami wpisują kwotę wsparcia, czy też sam chcesz ją zdefiniować. Ustal tytuł darowizny lub pozwól użytkownikom samodzielnie wpisywać na jaki cel przekazują środki.

Umieść przycisk w serwisie

Przycisk „podaruj z Yeti” możesz umieścić tam, gdzie jest Ci on potrzebny: na blogu, profilu na Facebooku, czy stronie organizacji non-profit. Darczyńcy po kliknięciu w przycisk, będą automatycznie przekazywać darowizny bezpośrednio na Twoje konto YetiPay.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Mamy 2017! Najwyższy czas zaktualizować tę 16-letnią przeglądarkę ;)