YetiPay - strona główna

Jak przekazywać darowizny?

YetiPay pozwala w szybki i wygodny sposób przekazywać darowizny na rzecz twórców, blogerów lub organizacji non profit . Aby przekazać darowiznę wystarczy posiadać konto w systemie YetiPay.

Jeśli jesteś zalogowany

Jeżeli wcześniej, podczas logowania do konta YetiPay, zaznaczyłeś opcję „zapamiętaj mnie”, po kliknięciu w przycisk „podaruj z Yeti” system automatycznie sprawdzi dostępność środków pieniężnych na Twoim koncie. Jeśli posiadasz środki płatnicze na swoim koncie YetiPay, wyświetli Ci się okno przekazania darowizny. Możesz wybrać kwotę darowizny, którą zasilisz konto odbiorcy. Kliknięcie w „zatwierdź transakcję” spowoduje jej realizacje w czasie rzeczywistym. Darowizna trafi bezpośrednio na konto YetiPay wybranego przez Ciebie twórcy lub organizacji non-profit.

Jeśli jesteś niezalogowany

Jeżeli nie jesteś zalogowany do konta YetiPay, musisz się zalogować lub jeśli nie masz jeszcze konta w YetiPay, skorzystać z formularza rejestracyjnego. Po zalogowaniu system sprawdzi, czy dysponujesz środkami potrzebnymi do przekazania darowizny. Jeśli nie, zostaniesz poproszony o zasilenie swojego konta w systemie YetiPay. Mając pieniądze na koncie YetiPay możesz dokonywać darowizn na rzecz organizacji i osób prywatnych przyjmujących donacje w systemie YetiPay.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Mamy 2017! Najwyższy czas zaktualizować tę 16-letnią przeglądarkę ;)