YetiPay - strona główna

Czym jest YetiPay?

Ludzie od wieków szukają Yeti, tropiąc ślady jego ogromnych stóp.
Dlaczego więc nikt go do tej pory nie spotkał? Są różne teorie na ten temat.

Trudno zauważyć Yeti, ponieważ ciężko za nim nadążyć – jest niezwykle szybki.

Dokładnie tak, jak system mikropłatności YetiPay, który działa jak elektroniczny portfel. Używając portfela YetiPay dokonasz błyskawicznej płatności w sieci za pomocą dwóch kliknięć. Płatność z YetiPay odbywa się w czasie rzeczywistym, a Twoje zamówienie zostaje natychmiast zrealizowane.

Nikt nigdy nie widział Yeti, ponieważ on nie chce ujawniać swojej tożsamości.

Ty również możesz pozostać anonimowy i kupować on-line z YetiPay bez podawania danych osobowych czy kont bankowych.

Yeti zawsze chodzi własnymi ścieżkami – najczęściej na skróty. Tam gdzie trzeba wykonać kilka kroków - Yeti wykonuje jeden duży.

Ty też możesz ograniczyć liczbę kroków potrzebną do finalizacji transakcji on-line. Zaloguj się w YetiPay, a Twój portfel będzie Ci towarzyszył podczas surfowania po sieci. Kiedy będziesz chciał za coś szybko zapłacić, „klik, klik – i kupione”. Bez skomplikowanych procedur logowania do banku i bez opuszczania strony sklepu internetowego. Często nawet z pominięciem koszyka.

Nikomu nie udało się złapać Yeti, ponieważ on doskonale potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Tak samo, jak YetiPay dba o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy w elektronicznym portfelu. YetiPay gwarantuje najwyższej jakości zabezpieczenia przed nieautoryzowanymi transakcjami oraz rygorystyczną politykę poufności danych.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)