YetiPay - strona główna

Korzyści dla Twojego biznesu

YetiPay to nowa jakość na rynku transakcji on-line. Dzięki YetiPay udostępniasz Użytkownikom najszybszą i najbardziej komfortową formę płatności, która stymuluje sprzedaż w Twoim sklepie.

Nowe modele sprzedażowe

YetiPay pozwala w prosty sposób monetyzować działalność internetową. Brak stałych kosztów transakcji daje możliwość rozszerzenia asortymentu i dowolnego kształtowania cen produktów.
Płacisz prowizję określoną procentowo, więc możesz efektywnie sprzedawać Twoje produkty nawet za kilka groszy. Teraz możesz zarabiać na produktach o niskich wartościach (już od 0,02 zł), w przypadku których stosunek wartości transakcji do czasu potrzebnego na dokonanie płatności był dla Użytkownika niekorzystny i często powodował porzucenie transakcji.

Nowe grupy docelowe

Z YetiPay pozyskasz Użytkowników, którzy cenią sobie anonimowość i obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych i finansowych. Dodatkowo zdobędziesz Użytkowników zachęconych nowymi przestrzeniami cenowymi, np. oferując pojedyncze produkty w niskich cenach, sprzedawane dotychczas w droższych pakietach.

Transakcje bez opuszczania sklepu

YetiPay to możliwość dokonywania błyskawicznych zakupów bezpośrednio w witrynie Twojego sklepu na zasadzie: „widzę – klikam – mam!”. Gdy Użytkownik zainteresuje się produktem w Twoim sklepie, wystarczy że kliknie w znajdujący się obok przycisk „płacę z YetiPay” i potwierdzi transakcję. Autoryzacja transakcji odbywa się natychmiast po zatwierdzeniu przez Użytkownika płatności, co w przypadku sprzedaży produktów cyfrowych pozwala na automatyczne udostępnienie zakupionego kontentu.

Maksymalne skrócenie ścieżki zakupu

Im dłuższa i bardziej skomplikowana ścieżka zakupu, tym większe ryzyko porzucenia transakcji. YetiPay to pierwszy system, który ogranicza do minimum liczbę kroków potrzebną do dokonania płatności, oferując zakupy on-line z pominięciem opcji koszyka. Dzięki YetiPay możesz zaoferować Twoim Użytkownikom ścieżkę zakupu złożoną z zaledwie dwóch kroków: wyboru sposobu dokonania płatności oraz potwierdzenia transakcji.

Zachowanie płynności finansowej

W YetiPay autoryzacja transakcji odbywa się w momencie, w którym Użytkownik potwierdza wykonanie płatności. YetiPay nie przetrzymuje Twoich pieniędzy, wszystkie zgromadzone środki otrzymujesz codziennie na Twój rachunek bankowy.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)