YetiPay - strona główna

Jak działa YetiPay?

YetiPay to szybki i bezpieczny sposób przesyłania pieniędzy w sieci. Działa jak elektroniczny portfel, do którego dodajesz środki, a następnie korzystasz z nich podczas zakupów on-line i rozliczeń ze znajomymi.

1. Załóż konto YetiPay

Konto YetiPay to Twój elektroniczny portfel. Możesz gromadzić w nim środki pieniężne, których użyjesz do szybkiego płacenia za produkty i usługi on-line. Elektroniczny portfel YetiPay pozwala dokonywać kolejnych płatności w różnych miejscach w sieci, bez konieczności każdorazowego podawania danych osobowych i logowania się do systemów bankowych. Aby założyć konto YetiPay, musisz się zarejestrować w YetiPay.

2. Doładuj konto YetiPay

Aby korzystać z elektronicznego portfela, musisz najpierw dodać do niego środki. Doładuj konto YetiPay dowolną kwotą za pomocą szybkiego e-przelewu lub tradycyjnego przelewu bankowego. Sprawdź wszystkie dostępne formy doładowania.

3. Zaloguj się do konta YetiPay

Podczas logowania do konta YetiPay, włącz opcję „zapamiętaj mnie”. System zapamięta Twoje konto YetiPay na danym komputerze i nie będzie prosił o login i hasło za każdym razem, kiedy będziesz chciał dokonać płatności. Jeżeli raz zalogujesz się do konta YetiPay, to kolejnych płatności dokonasz za pomocą dwóch kliknięć, "klik, klik - i kupione". Pamiętaj, żeby korzystać z bezpiecznego komputera.

4. Dokonaj szybkiej płatności on-line z YetiPay

Podczas zakupów w sieci, odszukaj formę płatności YetiPay na stronie internetowej sklepu. Kliknij przycisk „Płacę z YetiPay” i jeżeli jesteś zalogowany do konta YetiPay, to wystarczy, że potwierdzisz transakcję. Jeżeli nie jesteś zalogowany, zrób to teraz i potwierdź transakcję. Płatność trafi bezpośrednio do sprzedawcy natychmiast po zatwierdzeniu przez Ciebie transakcji. Dowiedz się więcej o płatności z YetiPay.

5. Błyskawicznie rozliczaj się ze znajomymi

Przelej pieniądze znajomemu na jego adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Znajomy natychmiast otrzyma Twoją płatność. Jeżeli znajomy nie ma jeszcze portfela YetiPay, dostanie informację jak skorzystać z pieniędzy od Ciebie. Jeżeli w ciągu 3 dni nie zarejestruje się w YetiPay, pieniądze wrócą do Ciebie. Przelewy pomiędzy znajomymi są bezpłatne.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)