YetiPay - strona główna

Zasady współpracy

YetiPay to proste, przejrzyste zasady współpracy ze sklepami i serwisami internetowymi. Nie ma ukrytych kosztów ani zawiłych umów. Z YetiPay zwiększysz sprzedaż w Twoim sklepie i zyskasz lojalność Użytkowników.

Pełny dostęp do informacji

Z YetiPay w pełni kontrolujesz płatności od Użytkowników. YetiPay udostępnia Ci panel administracyjny, z zestawieniem wszystkich informacji finansowych tj. aktualne saldo, raporty okresowe, historia transakcji, historia wypłat.

Szybki dostęp do środków

W YetiPay nie czekasz na pieniądze od Użytkowników. Po zatwierdzeniu transakcji przez Użytkownika, środki natychmiast trafiają na Twoje konto w YetiPay. Następnego dnia komplet płatności jest księgowany na Twoim koncie bankowym.

Prosty system opłat

YetiPay pobiera prowizję od transakcji, która zawsze jest wyrażona procentowo. W YetiPay nie ma żadnych stałych opłat za transakcję. Brak też dodatkowych opłat wdrożeniowych i abonamentowych. Dowiedz się więcej o opłatach.

Łatwa integracja

Mikropłatności YetiPay to autorskie rozwiązanie, które w prosty sposób samodzielnie zintegrujesz w Twoim sklepie. Dowiedz się więcej o integracji.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)