YetiPay - strona główna

Bezpieczne zakupy z YetiPay

YetiPay to gwarancja dokonania szybkiej i bezpiecznej płatności w sieci.
Niezależnie od tego czy przelewasz 2 gr czy 200 zł – każda transakcja jest zabezpieczona zgodnie ze światowej klasy standardami w dziedzinie płatności on-line.

Poufność

Przekazywanie płatności z YetiPay odbywa się bez ujawniania danych osobowych i finansowych Użytkownika. Sprzedawca nie otrzymuje żadnych informacji o kupującym. Zapoznaj się z Polityką Cookies YetiPay.

Zabezpieczenia

Transakcje w systemie YetiPay są monitorowane 24 h/dobę. Wszystkie operacje finansowe są szyfrowane z zastosowaniem certyfikatu SSL, który jest najbardziej zaufanym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa on-line.

Weryfikacja

W myśl funkcjonujących przepisów prawa YetiPay jest zobowiązana do weryfikacji danych Użytkowników, w przypadkach szczegółowo opisanych w regulaminie.

Ochrona rodzicielska

Funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala na pełny wgląd w transakcje dziecka, które zostały zrealizowane za pomocą YetiPay.

Zasady bezpieczeństwa

Podstawą dokonywania bezpiecznych płatności jest ochrona hasła do konta YetiPay oraz kodu PIN, służącego do potwierdzania transakcji. YetiPay nigdy nie wysyła e-mailem prośby o podanie hasła czy kodu PIN i wszelkie tego typu komunikaty, powinny być traktowane jako podejrzane. Jeśli Użytkownik uważa, że ktoś poznał parametry jego konta YetiPay, powinien je natychmiast zmienić w zakładce „Moje konto”.

Bezpieczeństwo komputera

Na komputerze Użytkownika wykonującego operacje finansowe on-line powinno być zainstalowane oprogramowanie antywirusowe oraz firewall. Użytkownik powinien dbać także o jego regularne aktualizacje. Zalecane jest używanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej i blokowanie fałszywych wiadomości e-mail przy użyciu filtra antyspamowego.

Hej! Internet Explorer 6.0?
Najwyższy czas zaktualizować tę przeglądarkę ;)